RFID na rynku ochrony zdrowia 2023 | Rozwija się na całym świecie dzięki wybitnym kluczowym graczom do 2029 r.: Trojan Technologies, Xylem, SUEZ

RFID na rynku opieki zdrowotnej Globalne spostrzeżenia i trendy, prognoza 2023-2029

Globalny  RFID na  rynku ochrony zdrowia Raport koncentruje się na kompleksowej analizie obecnych i przyszłych perspektyw RFID w branży opieki zdrowotnej. Aby przeanalizować tempo wzrostu każdego segmentu i podsegmentu, przeprowadzono dogłębną analizę trendów historycznych, przyszłych trendów, postępów w branży i wymagań regulacyjnych dotyczących RFID na rynku opieki zdrowotnej. Podkreślając główne czynniki napędzające i ograniczenia w tej branży, raport zapewnia również kompletne badanie przyszłych trendów i zmian na rynku. Bada również rolę wiodących graczy rynkowych zaangażowanych w branżę, w tym ich przegląd korporacyjny, podsumowanie finansowe i analizę SWOT. Raporty Market Insights zapewniają kwalifikowane i weryfikowalne aspekty danych rynkowych działających w scenariuszu czasu rzeczywistego.

Pobierz bezpłatną próbkę raportu w formacie PDF pod adresem:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/020311651189/global-rfid-in-healthcare-market-research-report-2023/inquiry?Mode=1187

Oczekuje się, że RFID na rynku opieki zdrowotnej osiągnie wartość 1 357,89 mln USD przy CAGR na poziomie 2,58%.

Najlepsze firmy na globalnym rynku RFID w opiece zdrowotnej to:

3M, Hitachi, AdvantaPure, Aaid Security Solutions, IBM, Motorola, Siemens, BearingPoint, Alvin Systems,

Ostatnie aktualizacje

Firma Sandoz wprowadza na rynek swoje pierwsze leki do wstrzykiwań o krytycznym znaczeniu ze znacznikiem RFID z funkcją Kit Check, aby zoptymalizować łańcuch dostaw i zautomatyzować uzupełnianie zapasów w szpitalach w USA. Firma Sandoz Inc ogłosiła dziś, że jej pierwsze trzy leki do wstrzykiwań ze znacznikami identyfikacji radiowej (RFID) będą dostępne w amerykańskich szpitalach w tym miesiącu dzięki współpracy z firmą Kit Check, Inc., liderem w dziedzinie zautomatyzowanych rozwiązań do zarządzania lekami dla szpitali

Zakres RFID na rynku ochrony zdrowia:

Raport RFID  in Healthcare Market  Research zawiera analizę łańcucha wartości dla każdego typu produktu. Analiza łańcucha wartości dostarcza szczegółowych informacji na temat wartości dodanej na każdym etapie. Badanie obejmuje czynniki i ograniczenia dla RFID na rynku opieki zdrowotnej wraz z ich wpływem na popyt w okresie prognozy. Opracowanie dostarcza również kluczowych wskaźników rynkowych wpływających na wzrost rynku. Raport badawczy zawiera analizę głównych kluczowych graczy z udziałem każdego gracza w rynku, tempem wzrostu i atrakcyjnością rynku w różnych użytkownikach końcowych/regionach. Nasze badanie RFID na rynku ochrony zdrowia pomaga użytkownikom w podejmowaniu precyzyjnych decyzji w celu rozszerzenia ich obecności na rynku i zwiększenia udziału w rynku.

Globalny RFID na rynku opieki zdrowotnej z podziałem na typy produktów i zastosowania:

Główne rodzaje produktów objętych gwarancją to:

Tagi śledzenia zasobów

Farmaceutyczne znaczniki śledzenia

Tagi śledzenia pacjenta

Tagi monitorowania krwi

Rynek według aplikacji:

Systemy śledzenia aktywów

Farmaceutyczne systemy śledzenia

Systemy śledzenia pacjentów

Systemy monitorowania krwi

Analiza regionalna rynku (regionalna produkcja, popyt i prognoza krajowa):
Ameryka Północna (Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk)
Ameryka Południowa (Brazylia, Argentyna, Ekwador, Chile)
Azja i Pacyfik (Chiny, Japonia, Indie, Korea)
Europa (Niemcy, Wielka Brytania , Francja, Włochy)
Afryka Bliskiego Wschodu (Egipt, Turcja, Arabia Saudyjska, Iran) i nie tylko.

Istotne cechy raportu dotyczącego RFID w opiece zdrowotnej:
– Szczegółowa analiza globalnego rynku RFID w opiece zdrowotnej –
Zmienna dynamika rynku w sektorze
– Szczegółowa segmentacja rynku
– Historyczna, obecna i przewidywana wielkość rynku pod względem wielkości i wartości
– Najnowsze trendy i zmiany – Konkurencyjny krajobraz RFID na rynku opieki zdrowotnej
– Strategie kluczowych graczy i oferty produktowe
– Potencjalne i niszowe segmenty / regiony wykazujące obiecujący wzrost

Uzyskaj dostęp do pełnego opisu raportu, podsumowania, tabeli rysunkowej, wykresu a t :

https://www.marketinsightsreports.com/reports/020311651189/global-rfid-in-healthcare-market-research-report-2023?Mode=1187

Wyróżnione segmenty RFID na rynku opieki zdrowotnej:

Przegląd branży:  Pierwsza część badania obejmuje przegląd globalnego rynku RFID na rynku opieki zdrowotnej, stan rynku i perspektywy oraz asortyment produktów. Ponadto zapewnia najważniejsze segmenty rynku globalnego, tj. region, typ i segmenty aplikacji.

Analiza konkurencji :  Ten raport przedstawia ważne fuzje i przejęcia, ekspansję biznesową, różnice w produktach lub usługach, koncentrację rynku, status konkurencyjności globalnego RFID na rynku opieki zdrowotnej oraz wielkość rynku według graczy.

Profile firm i kluczowe dane : Ta sekcja obejmuje profile firm głównych graczy na globalnym rynku RFID w opiece zdrowotnej na podstawie wspomnianych przychodów, produktów, działalności i innych czynników.

Rozmiar rynku według rodzaju i zastosowania : oprócz dogłębnej analizy wielkości branży według rodzaju i zastosowania, ta sekcja zawiera badania dotyczące czołowych użytkowników końcowych lub konsumentów oraz potencjalnych zastosowań.

Dynamika rynku : ten raport obejmuje czynniki, trendy i możliwości związane z globalnym RFID na rynku opieki zdrowotnej. Ta sekcja zawiera również analizę pięciu sił Portera.

Ustalenia i wnioski : Zawiera mocne rekomendacje dla nowych i uznanych graczy, aby zapewnić sobie mocną pozycję na globalnym rynku RFID w ochronie zdrowia.

Odpowiedzi na kluczowe pytania zawarte w raporcie:

– Jaki jest potencjał wzrostu rynku RFID w służbie zdrowia?
– Który segment produktowy będzie miał największy udział?
– Które rynki regionalne okażą się liderami w ciągu najbliższych kilku lat?
– Które segmenty aplikacji będą rosły w zdrowym tempie?
– Jakie możliwości rozwoju mogą pojawić się w branży RFID w służbie zdrowia w nadchodzących latach?

Na końcu raportu RFID na rynku opieki zdrowotnej podane są wszystkie ustalenia i szacunki. Zawiera również główne czynniki motywujące i możliwości wraz z analizą regionalną. Dostarczono również analizę segmentową pod względem rodzaju i zastosowania.

Wpływ COVID-19 na RFID na rynku opieki zdrowotnej

Raport dotyczy wpływu koronawirusa COVID-19: Od wybuchu epidemii wirusa COVID-19 w grudniu 2019 r. choroba rozprzestrzeniła się na prawie każdy kraj na świecie, a Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła stan zagrożenia zdrowia publicznego. Globalne skutki choroby związanej z koronawirusem 2019 (COVID-19) są już odczuwalne i znacząco wpłyną na RFID na rynku ochrony zdrowia w 2020 roku. Wybuch COVID-19 przyniósł skutki w wielu aspektach, takich jak odwołania lotów; zakazy podróżowania i kwarantanny; restauracje zamknięte; wszystkie imprezy w pomieszczeniach/na wolnym powietrzu ograniczone; w ponad czterdziestu krajach ogłoszono stan wyjątkowy; masowe spowolnienie łańcucha dostaw; zmienność na giełdzie; spadające zaufanie przedsiębiorców, rosnąca panika wśród ludności i niepewność co do przyszłości.

Dostosowanie raportu:  Raport można dostosować do wymagań klienta. Skontaktuj się z naszymi ekspertami ds. sprzedaży (  sales@marketinsightsreports.com  ), a my upewnimy się, że otrzymasz raport odpowiadający Twoim potrzebom.

„Rosyjsko-ukraiński wpływ wojny 2022: Sankcje gospodarcze nałożone przez Stany Zjednoczone i ich sojuszników na Federację Rosyjską negatywnie wpłynęły na rynek  Oczekuje się, że sankcje gospodarcze nałożone przez USA i ich sojuszników na Federację Rosyjską wpłyną na rozwój tej branży. Ponadto wojna negatywnie wpłynęła na światowy przemysł, prowadząc do zakłóceń w przepływach importowych i eksportowych. Dominacja Rosji i Roskosmosu, quasi-cywilnej agencji kosmicznej w przestrzeni komercyjnej, wpłynęła na alternatywnych dostawców usług startowych w Indiach, Japonii, Europie i USA. Te czynniki negatywnie wpłynęły na rynek w czasie wojny”.

Skontaktuj się z nami  :

Irfan Tamboli (dyrektor ds. sprzedaży) — raporty dotyczące analiz rynkowych

Telefon: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com | irfan@marketinsightsreports.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *