Uszkodzone baterie w Apple Watch series 2 zostaną wymienione za darmo

By posted on 15/04/2018 2:22PM
Apple Watch series 2 bezpłatna wymiana baterii

Jak podają centra serwisowe oraz partnerzy Apple przekazało informacje, iż startuje program naprawy. Uszkodzone baterie w Apple Watch series 2 będą naprawione lub wymienione na kosz firmy.

Nie wszystkie jednak smartwatche zostaną naprawione, gdyż pewna część (nie wiadomo ile) urządzeń ma uszkodzoną baterię. Problemy z bateriami zauważyli pierwsi użytkownicy podczas codziennego korzystania. Uszkodzona bateria w Apple Watch series 2 najczęściej wypycha ekran smartwatcha przez co powoduje odklejenie się górnej części urządzenia.

Program naprawy ma potrwać przez najbliższe trzy lata od daty zakupu w prawdopodobnie wszystkich centrach serwisowych Apple jak i zarówno u jego partnerów. Nie wiadomo jednak czy program obejmie Polskę.

Bezpłatna wymiana baterii dotyczy tylko i wyłącznie Apple Watch series 2 z kopertą o wymiarach 42 mm oraz wariantów Sport, Edition, Hermès i Nike+.

Najczęstsze problemy z bateriami dotyczą spuchnięcia i wypychania ekranu. Zdarzają się przypadki kiedy Apple Watch series 2 nie chce się włączyć, ten problem również będzie naprawiany za darmo.

Źródło: Macrumors

Zaciekawiony światem nowości technologicznych. Twardo stąpający po ziemi fan gadżetów i marki Xiaomi.

Najnowsze posty

Samsung Gear S3 dostaje aktualizację

Smartwatch Samsung Gear S3 dostaje aktualizację wydłużającą żywotność baterii

Już pod koniec 2017 roku Samsung powolutku rozsyłał aktualizacje oprogramowania, w końcu i w Polsce Samsung Gear S3 dostaje aktualizację.

Co to jest tryb Edge Sense

Co to jest tryb Edge Sense? czyli aktywne krawędzie ekranu

Technologia zawsze zadziwiać będzie od wymyślenia telefonu komórkowego, zmieniło się tak wiele wśród mobilnych urządzeń, a i tak nowości technologiczne

iphone 8 oraz iphone 8 plus red czerwony

iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus dostały czerwony kolor obudowy. Kolor obudowy ma znaczenie

Apple już drugi raz w swojej historii tworzy smartfona z czerwoną obudową, lecz w tym roku firma pozbyła się białego

Nowe produkty Xiaomi

Nowe produkty Xiaomi pojawiły się w polskiej dystrybucji

Nie od dzisiaj wiadomo, że firmę Xiaomi pokochało setki tysięcy Polaków, którzy cenią sobie jakość i niską cenę produktów. Właśnie

Sony XZ2 z PS4 2018 smartfon

Przedsprzedaż Sony XZ2 z PS4 zakończona z pozytywnym wynikiem dla firmy

Sony ma dziwny, a zarazem trafiony pomysł na siebie poprzez dodawanie prezentów do premierowych smartfonów. W aktualnie zakończonej promocji Sony

Demo FUCHSIA OS

Demo FUCHSIA OS zobacz już teraz nowy system od Google w przeglądarce

Od dosłownie chwili czasu Demo Fuchsia OS jest dostępna dla każdego użytkownika posiadającego link do przetestowania bardzo ograniczonej wersji programu.

Xiaomi Black Shark już 13 kwietnia

Xiaomi Black Shark już 13 kwietnia to nie smartfon to prawdziwa maszyna do Androidowych gier

Xiaomi Black Shark jest produktem dla graczy, którzy chcą od smartfona wyciągnąć jak najwięcej i w rzeczywistości Xiaomi powiększyło poprzeczkę