multiplayer

Bomber Friends wciągnęła mnie ta gra multiplayer

Uwielbiam gry multiplayer i połączenia starej i dobrej klasyki z dodaniem świeżości. Bomber Friends to zdecydowanie jedno z najciekawszych połączeń tego typu.

W tej grze gracz porusza się po kwadratowej planszy i rozwala różnego rodzaju przeszkody za pomocą bomb. Z rozwalonych elementów wypadają różnego rodzaju dodatki, takie jak większa ilość bomb, dłuższy zasięg fali uderzeniowej, czy też szybkość postaci. Rozgrywka toczy się w przeróżnych konfiguracjach plansz, dzięki temu gracz w jednej rozgrywce rozwala choinki, a w drugiej drewniane klocki.

 

Wiele poziomów dla samotnych lub multiplayer z innymi graczami.

Do dyspozycji gracz ma setki różnego rodzaju poziomów, a co za nimi idzie większa ilość zebranych monet za które gracz stworzy swoją postać na jakikolwiek wzór. Można zmieniać fryzurę, ubiór, a nawet wygląd bomby. Miło popatrzeć jak kształt zabójczej bomby jest na wzór pięknego różowego prezentu z delikatną kokardką ????

Oczywiście Bomber Friends jak sama nazwa wskazuje, oznacza tryb multiplayer. W tym trybie gry znajdują się trzy różne konfiguracje do wyboru. Klasyka, czyli maksymalnie czterech graczy walczy o życie, ale tylko jeden przetrwa. Druga konfiguracja to zabieranie miejsca na czas. Promień bomby zaznacza na planszy kolor postaci, wygrywa ten gracz który po upływie czasu ma najwięcej uzyskanego miejsca liczonego w procentach. Na sam koniec zostaje 2 vs 2, czyli rozgrywka drużynowa, bo przecież nic tak nie irytuje, jak gracz atakujący drugiego gracza z tego samego teamu.

Z innych gier polecam Retro Shooting to strzelanka nie z tego czasu!.

Najciekawszą rzeczą pośród czekania na rozgrywkę jest przekazanie swojego entuzjazmu za pomocą chmurki z napisem typu Lol, Sorry, Hello czy też niegrzecznych. W Bomber Friends nie zabrakło czatu, dzięki któremu napiszemy wiadomość bezpośrednio do gracza. A jeszcze, jeszcze… na różny sposób pomachamy! Tak machamy do graczy jak mamy dobry humor, a jak padniemy trupem, to możemy się odegrać i latać duszkiem, który rozsyła negatywne bonusy.

Tylko najlepsi mogą znajdować się w rankingu, a Ty?

Gra oczywiście do pobrania bezpośrednio z sklepu Google PlayJeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas o tym! Zaznacz błędny tekst, a następnie wciśnij kombinacje klawiszy Ctrl+Enter.

Marcin Author

Zaciekawiony światem nowości technologicznych. Twardo stąpający po ziemi fan gadżetów i marki Xiaomi.