Dlaczego Muzyka Google mnie przekonuje?

Autor opublikowano 01/04/2018 17:05
muzyka google

Aplikacja Muzyka Google jest konkurencją dla Spotify, które jest bardzo rozbudowane i zawsze na czasie, kiedy Google śpi, ale o Spotify kiedy indziej. Najważniejsze funkcje ma Google Muzyka.

Aplikacja używa głównie białego koloru z dodatkiem pomarańczowego, co przykuwa uwagę w cechę aplikacji premium. Biblioteka muzyki dzieli się na Playlisty, Szybkie składanki, Wykonawcy, Albumy, Utwory i Gatunki. Nie mamy do dyspozycji w integracje co ma być wyświetlane, a co nie. Tak ma być i tak jest.

W menu natomiast znajdziemy ostatnie dodane piosenki, Top listy, nowości oraz oczywiście bibliotekę muzyki. Wszystko jest do nauczenia, a przyjemność z zapamiętania opcji będzie cieszyć nas za każdym razem, albo inaczej. Będzie cieszyć nas z każdą piosenką :)

Każda piosenką kiedyś nam się znudzi, dlatego aby ich nie usuwać możemy ocenić łapką w dół daną piosenkę, a ta rzadziej będzie pokazywała się w bibliotece do przesłuchania. Łapka w górę działa przeciwnie, a więc częściej usłyszymy utwór z łapką w górę.

Wujek Google zadba za każdym razem kiedy prześlemy utwór muzyczny bez okładki i reszty danych takich jak nazwę piosenki, Google da nam wybór, aby to poprawić przez propozycję w menu „edytuj informację”. A słabą jakoś naprawi z oryginałem który znajduje się w bazie utworów Google.

Nie wszędzie mamy możliwość skorzystania z internetu, aby słuchać swojej ulubionej muzyki online, dlatego w aplikacji istnieje opcja pobrania utworu do pamięci urządzenia, ale takiej piosenki nie można przesłać, ani otworzyć inną aplikacją. W połączeniu z Recenzja słuchawek dousznych Xiaomi Mi In-Ear Pro HD hybrid z pewnością usłyszymy wszystkie dźwięki!

Google Muzyka daje każdemu losowy bonus w wysokości miesiąca, dwóch lub więcej, darmowego słuchania muzyki online. Użytkownik subskrybuje dostęp do zbiorów Google. Po zakończeniu darmowej subskrypcji mamy możliwość bezpłatnej rezygnacji. Ciekawym i inteligentnym rozwiązaniem staje się fakt, że aplikacja uczy się naszego stylu muzycznego, aby jeszcze dokładniej serwować nam najlepsze kawałki.

Widget aplikacji zawiera okładkę aktualnie granego utworu lub takiego na którym zostało zakończone słuchanie muzyki. Obok okładki mamy do dyspozycji łapkę w górę, przycisk wstecz, pauza/play, do przodu oraz łapkę w dół. Świetnie prezentującym się rozwiązaniem, jest wyświetlanie pełnej i dopasowanej do rozmiaru urządzenia okładki na ekranie blokady.

Źródło: Muzyka Google

Błąd w pisowni? Powiadom nas o tym zaznaczając błędny tekst w artykule, a następnie wciśnij Ctrl+Enter.
Dlaczego Muzyka Google mnie przekonuje?
Oceń

 

Jestem zaciekawiony światem nowości technologicznych. Twardo stąpam po ziemi. Uwielbiam czytać, słuchać muzyki, podróżować i markę Xiaomi. W wolnych chwilach jeżdżę na rolkach. Kocham delikatną kawę i żelki.

Najnowsze posty

Google wprowadza świat 3D

Google wprowadza świat 3D w swoich mapach

Płaskoziemcy rozpowszechniają swoją głupią tezę, aż Google dodaje nowy tryb 3D w Google Maps, który jest dostępny w wersji przeglądowej na

Aparat Google raw

Aparat Google dostaje obsługę RAW i korekcję zniekształceń szerokokątnych, ale to nie wszystko

Android P Developer Preview 4 jest już dostępny i zawiera aktualizacje aplikacji, a w nim Aparat Google RAW z nich

Automatyczne usuwanie obiektów w Zdjęcia Google

Automatyczne usuwanie obiektów w Zdjęcia Google nie powstanie w najbliższym czasie

Automatyczne usuwanie obiektów w Zdjęcia Google było zapowiadaną usługą, pozwalającą pozbyć się niechcianych elementów ze zdjęcia. Niestety Google twierdzi, że

Google Al

Google Al jest tak mądry, że umówił telefonicznie wizytę u fryzjera bez ingerencji człowieka

Nie potrzeba mi więcej dowodów, aby był zafascynowanym oraz zaniepokojonym. Na konferencji Google Al pokazało jak może porozumieć się z

Aktualizacja Wear OS 2

Aktualizacja Wear OS 2 wprowadza nowy tryb oszczędzania baterii

Półtora miesiąca od powstania Wear OS, firma Google ogłosiła aktualizację oprogramowania Wear OS Deweloper 2 (DP2) w Google I /

Youtube Kids

Google zmieni algorytm dopasowujący treści rekomendowanych filmików w aplikacji Youtube Kids

Nie od dzisiaj wiadomo, że algorytm dopasowujący treści wyświetlanych filmików dla najmłodszych w aplikacji Youtube Kids, potrafi być mylny i

Demo FUCHSIA OS

Demo FUCHSIA OS zobacz już teraz nowy system od Google w przeglądarce

Od dosłownie chwili czasu Demo Fuchsia OS jest dostępna dla każdego użytkownika posiadającego link do przetestowania bardzo ograniczonej wersji programu.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: