Hello egg

Hello Egg z takim pomocnym jajkiem to i ja zacznę gotować!

Hello Egg to nietypowe jajko w które zamontowano ekran, głośnik i przede wszystkim „życie” w jajku. Jajeczko jest na tyle mądre, żeby nauczyć Cię gotować w nietypowy sposób.

Coraz bardziej powszechne jest dbanie o siebie, ale nie tylko na zewnątrz. Dieta i pasja do gotowania to ciągłe wyzwanie naszego wewnętrznego ducha. Jajko, bo tak się nazywa przykuwa swoją uwagę nie tylko dla fanów sztuki kulinarnej. Wskazówki dotyczące gotowania to dla niego nie problem.

 

 

Hello Egg rozumie nasze potrzeby i zaproponuje wszystko związane z nimi

Pod uwagę weźmie również preferencje kulinarne. Do dyspozycji mamy mnogość ustawień, takich jak planowanie aktualnej diety dla siebie, rodziny, czy chociażby naszego pupila, który również potrzebuje przepysznych smakołyków. Na 5’5 calowym wbudowanym ekranie, który swoją drogą jest jasny i czytelny, wyświetlają się krótkie filmiki pokazujące krok po kroku jak przygotować daną potrawę w sposób łatwy, szybki i oszczędny.

Naszego przyjaciela obsłużymy za pomocą głosu w języku angielskim, wydając mu komendę i odpowiadając na pytania, aby sprecyzować co chcemy ugotować. Jak w tym momencie można zauważyć „asystent głosowy” to już nie tylko głośnik czy też wbudowana aplikacja w smartfonie.

Muszę przyznać, że taki pomysł jak dla mnie jest wystrzałowy (chyba jeszcze Sylwester mam w głowie) i z chęcią zaprzyjaźnił bym się z takim przyjacielem, by ugotować dla siebie i znajomym wspaniały, a zarazem prosty obiad, który będzie każdemu smakował. Takie małe rzeczy są najlepsze, aby sprawić uśmiech na twarzach rodziny. Osobiście trzymam kciuki za ten produkt, bo jest godny nie tylko mojej uwagi, a zapewne większemu gronu. Ciekawe jak będzie wyceniony ten Hello Egg.

Pomysłem również który pojawi się na CES będzie wspomniany we wcześniejszych postach tajemniczy „chip”, który przymocujemy do każdej bielizny, a na dodatek sprawdzi za nas wiele czynników takich jak długość snu, wypoczęcie organizmu, kroki i stres, a jego bateria będzie wystarczać na ponad 1.5 roku!

 

 


Źródło: HelloeggJeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas o tym! Zaznacz błędny tekst, a następnie wciśnij kombinacje klawiszy Ctrl+Enter.

Marcin Author

Zaciekawiony światem nowości technologicznych. Twardo stąpający po ziemi fan gadżetów i marki Xiaomi.