pixel 2 launcher

Pixel 2 oto jak mieć launcher i działający widget z Google Pixel 2

Jest wiele możliwości uzyskania launcher pixel 2, lecz żadna możliwość nie jest na tyle bezpieczna jak w pokazanym filmiku. Nie polecam pobierania aplikacji przerabianych przez niewiadome źródło pochodzenia. W takich aplikacjach czają się na nas wirusy i oprogramowania szpiegujące.

Pixel 2 to najnowszy od Google launcher, który pierwsze zastosowanie znalazł w najnowszym z flagowych modeli smartfonów. Osobiście uważam go za jeden z najlepszych na tę chwilę. Bardzo spodobała mi się tapeta, która na pierwszy rzut oka nie ma w sobie nic ciekawego. Po głębszym przyjrzeniu się można zauważyć sylwetkę robota lub jakiejś jednostki pozaziemskiej.

 

Dlaczego nie warto instalować .apk Pixel 2 z internetu?

Jak wspomniałem na wstępie, takie aplikacje są edytowane przez nie wiadomo jakie osoby. Samo pobranie pliku może spowodować zgranie niebezpiecznego oprogramowania. My nie świadomi zagrożenia instalujemy aplikacje, która z pozoru działa jak oryginalna, ale tylko z pozoru. Jej wnętrze zgrywa wszystkie dane z telefonu użytkownika w tym hasła, nazwy kont itp. A na dodatek nagrywa każdy nasz ruch.

 

Bezpieczeństwo i wygoda przede wszystkim!

Sposób pokazany na filmiku jest bezpieczny, ponieważ używamy popularnego Nova Launcher. To w tym motywie ustawiamy wygląd i różnego rodzaju elementy, aby skopiować Pixel 2 jako główny motyw. Będziemy potrzebowali dodatkowych aplikacji, aby zrobić widget czy też zmienić ikonki aplikacji.

 

Linki do pobrania wszystkich potrzebnych rzeczy

Swipe Arrow Widget- https://goo.gl/1WYjmV

Kalendarz Widget- https://goo.gl/fuZCex

Tapeta pulpitu: https://goo.gl/LqP1LW

Nova Launcher: https://goo.gl/1CDUAQ

Zooper Widget PRO: https://goo.gl/6dceZk

Kolejno trzeba wgrać potrzebne powyżej rzeczy do pamięci telefonu i poruszać się zgodnie z wskazówkami pokazywanymi na filmiku. Szybko można je przegrać za pomocą Dysku Google, który zdecydowanie ułatwi i przyśpieszy naszą pracę. Muszę przyznać, że na ekranach 16:9 również taki launcher prezentuje się świetnie. Nova Launcher został wybrany jako jeden z najlepszych motywów w moim rankingu Trzy niezawodne launcher-y odmieniające wygląd smartfona. Zmiana wyglądu ma to do siebie, że od nowa „zakochujemy” się w naszym smartfonie i znacznie lepiej z niego korzystamy.

 

 


Źródło: AndroidcentralJeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas o tym! Zaznacz błędny tekst, a następnie wciśnij kombinacje klawiszy Ctrl+Enter.

Marcin Author

Zaciekawiony światem nowości technologicznych. Twardo stąpający po ziemi fan gadżetów i marki Xiaomi.