Poradnik: Jak wyłączyć reklamy w Disqus? – To naprawdę łatwe!

Autor opublikowano 01/04/2018 15:35
Jak wyłączyć reklamy w Disqus 2018

Disqus ostatnimi dniami mocno szaleje z reklamami, które umieszcza na stronach, gdzie został zainstalowany system komentarzy. W dzisiejszym poradniku „Jak wyłączyć reklamy w Disqus?” pokażę łatwy sposób na pozbycie się irytujących reklam.

Wiele blogów i innych stron, których po prostu nie stać na bez reklamowy system komentarzy decyduje się na zostawienie uporczywych reklam, które spowalniają stronę, szpecą, a przy tym źle wyglądają w oczach odbiory, tak jak i dla bota indeksującego Google. Drugim wyjściem dla autorów stron jest po prostu zmiana na inny darmowy system komentarzy.

Disqus jest genialnym rozwiązaniem dla każdej strony, która wysłuchuje się w opinie publiczności, dlatego osobiście nie rezygnowałbym z tego systemu, ale nie pozwoliłbym na ogromne reklamy i to jeszcze po angielsku.

Warunek, który należy spełnić to brak reklam od innych usługodawców na swojej stronie. Jeżeli nie mamy reklam, a nasza strona nie generuje ruchu powyżej 50.000 tysięcy wyświetleń w ciągu dnia, możemy bez problemów wyłączyć system reklamowy.

  • Zaloguj się na konto administratora w serwisie disqus.com oraz przejdź do zakładki „Admin” (obok avatara w prawym górnym rogu).

  • Kliknij na „Edit Settings” aby przejść do ustawień. Po kliknięciu wyskoczy okienko w którym wybieramy stronę na której chcemy wyłączyć reklamy.

  • Z menu po lewej stronie wybierz „Subscription & Billing

  • Zjeżdżając niżej wybierz opcję „Free” – Włączenie tej opcji daje nam możliwość wyłączenia reklam wyświetlanych przy komentarzach.

Trzeba jednak pamiętać, że plan Free dotyczy tylko i wyłącznie witryn nie wyświetlających żadnych reklam. Dla stron, które mają aktywne reklamy z innych platform, niż Disqus pozostaje wykupienie odpowiedniego pakietu lub przyłączenie do programu partnerskiego, aby reklamy nie wyświetlały się na darmo.

Błąd w pisowni? Powiadom nas o tym zaznaczając błędny tekst w artykule, a następnie wciśnij Ctrl+Enter.
Poradnik: Jak wyłączyć reklamy w Disqus? – To naprawdę łatwe!
5 (100%) 1 vote

 

Jestem zaciekawiony światem nowości technologicznych. Twardo stąpam po ziemi. Uwielbiam czytać, słuchać muzyki, podróżować i markę Xiaomi. W wolnych chwilach jeżdżę na rolkach. Kocham delikatną kawę i żelki.

Najnowsze posty

Jak wgrać język polski do Xiaomi Amazfit bip

Jak wgrać język polski do Xiaomi Amazfit bip?

Xiaomi szybko przekonuje nas do tego, że Polacy nie gęsi i swój język mają dlatego myślę, że bez sensu będzie korzystać

Jak wgrać język Polski do Xiaomi Mi Band 3

Jak wgrać język Polski do Xiaomi Mi Band 3? Najłatwiejszy poradnik

W dzisiejszym poradniku pt. Jak wgrać język Polski do Xiaomi Mi Band 3? pokaże Wam jak w prosty i szybki sposób

Tenda-mesh-1

Sieci mesh już dla każdego

Tradycyjne routery Wi-Fi będą powoli znikać z naszych domów. Pojawią się w nich sieci mesh, które rozwiązują wiele codziennych problemów

Jak wgrać język Polski do Xiaomi Amazfit Pace poradnik

Poradnik: Jak wgrać język Polski do Xiaomi Amazfit Pace?

Obsługa smartwatcha Xiaomi Amazfit Pace nie jest niczym skomplikowanym, jednak anglojęzyczna, bądź co gorsza chińska wersja może nie tyle co paskudzić

Jak przyśpieszyć stronę z Wordpress 2018

Jak przyśpieszyć stronę z WordPress? Łatwy poradnik wraz z wskazówkami krok po kroku

Zapewne skoro już tutaj jesteś potrzebujesz przyśpieszyć swoją stronę internetową działającą na silniku WordPress. Optymalizacja jest bardzo łatwa i przyjemna,

Jak wgrać i skąd brać nowe tarcze do smartwatch Xiaomi Amazfit Pace

Jak wgrać i skąd brać nowe tarcze do smartwatch Xiaomi Amazfit Pace?

Każdy gadżet znajdzie wśród ludzi konsumentów, tak samo jest z tableten i smartwatchem, po jakimś czasie się nudzą. Jednak Smartwatch

AERO2

Chcesz internet do smartfona za którego nie zapłacisz nic? Internet od Aero2 jest całkowicie darmowy bez żadnych kruczków

To zabawne jak media milczą w sprawie darmowego internetu który ma już kilka lat. O ile samo darmowe oznacza u

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: