alcatel 5

Kusi mnie ten nowy ALCATEL 5 zapowiada się fenomenalnie, aż ślinka cieknie!

Nowy Alcatel 5 przede wszystkim zaskoczy użytkowników swoim nietypowym wyglądem. Jego wyświetlacz o wielkości 18:9 skierowany jest ku dołowi, a na dość dużej ramce górnej, zawarte zostały dwie kamerki do selfe, czujniki, głośnik. Wszystkie te elementy spowodowały prawdopodobnie dużą ramkę.

 

Alcatel 5 to naprawdę super wygląd!

Z tym modelem smartfona bardzo dobrze przyciąga wzrok. Jego szczotkowana aluminiowa obudowa wygląda wprost fenomenalnie. Niestety nie wiadomo jaki ekran zastosował właściciel, ale prawdopodobnie będzie to 6 cali z Full HD. Alcatel 5 będzie nosił w swoim wnętrzu baterię o pojemności tylko 3000 mAh. Zastosowanie szybkiego ładowania dzięki wyposażeniu USB typu C jest tutaj jak najbardziej uzasadnione. A jeżeli bateria szybko się rozładowuje, to polecam poradnik który krok po kroku pokazuje jak ustawić ustawienia, aby zaoszczędzić znaczną ilość mocy.

alcatel 5

Za pamięć obliczeniową prawdopodobnie odpowiadać będzie procesor ośmiordzeniowy MediaTek MT6750.

Moim zdaniem ten smartfon zasługuje na uznanie, lecz nie na zachwyt ze względu na słabą baterię. Już wkrótce targi MWC 2018 które odbędą się 26 stycznia w Barcelonie, mam taką cichą nadzieję na jego premierę własnie w tej dacie.

Z innych nietypowych smartfonów uznałbym nowy Samsung Galaxy s9 oraz s9plus, które będą na targach MWC. Wyglądem przypominają note 7. Dokładna specyfikacja urządzenia nie jest jeszcze znana, a oficjalną dostaniemy dopiero na targach MWC w Barcelonie, które odbędą się lutego 2018r oczywiście o nich będzie głośnio, więc jeszcze przyjdzie temat na ich poruszenie.

Ewentualnie dla osób szukających urządzenia z bardzo dobrą baterią, mogę polecić Lenovo P2 o którym pisałem recenzję.

 

 


Źródło: EvleaksJeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas o tym! Zaznacz błędny tekst, a następnie wciśnij kombinacje klawiszy Ctrl+Enter.

Marcin Author

Zaciekawiony światem nowości technologicznych. Twardo stąpający po ziemi fan gadżetów i marki Xiaomi.