lenovo s5

Lenovo S5 to pogromca baterii Lenovo P2 którego zobaczymy już 20 marca!

Lenovo S5 ma zostać pogromcą baterii Lenovo P2, którego bateria wynosi 5100 mAh. Czy rzeczywiście S5 ma szanse podbić rynek i zachęcić do kupienia swojego nowego modelu? Czy użytkownicy zmienili by swojego Lenovo P2?

 

Lenovo S5 to większa bateria

Nie trudno zauważyć, ze dużo osób szuka smartfona z dużą baterią, która będzie pozwalała na kilka dni nieprzerwanej obsługi urządzenia. Niestety bardzo często jest tak, że duża liczba na opakowaniu obok baterii nie jest w stanie wygrać z dniem i po kilku godzinach sprowadza nas do ładowania. Lenovo S5 posiada znacznie większą baterię 6000 mAh. Na Lenovo można liczyć pod względem oprogramowania, ale pod względem aktualizacji wypada bardzo kiepsko.

 

Dlaczego oprogramowanie liczy się pod względem szybkości rozładowania baterii?

Oprogramowanie i zarządzenie mocą obliczeniową to bardzo ważny atut dla urządzeń. Zabijanie aplikacji również należy do tych głównych cech oszczędzania. Automatyczna jasność, rodzaj wyświetlacza, transmisja danych itp. To wszystko wpływa na baterię, a jak ją oszczędzać i poprawnie ustawić opcje, dowiecie się czytając artykuł pt. Jak oszczędzić baterię w smartphone? Poradnik, a nie porady!

 

Lenovo S5 vs. Lenovo P2 który lepszą ma baterię?

Nie da się jednogłośnie odpowiedzieć na te pytanie ponieważ sama wielkość nie broni urządzania i nie jest pewne używanie dłuuuugo telefonu na jednym ładowaniu. 6000 mAh vs. 5100 mAh jest nawet dużą różnicą. O właściwości dużej baterii możecie przeczytać w recenzji Recenzja Lenovo p2, czy warto? Jak ta bateria się spisuje?

 

Jak dotąd wiemy jedynie, że będzie Lenovo S5 będzie kosztował około 1200zł i jego premiera nastąpi już 20 marca 2018 roku.

 

 


Źródło: LenovoJeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas o tym! Zaznacz błędny tekst, a następnie wciśnij kombinacje klawiszy Ctrl+Enter.

Marcin Author

Zaciekawiony światem nowości technologicznych. Twardo stąpający po ziemi fan gadżetów i marki Xiaomi.