telewizor 88 cali

LG to już lekka przesada! Telewizor 88 cali z OLED 8K. Ma być bardzo drogo!

LG jak informuje serwis internetowy Engadget.com będzie pierwszą firmą, która zaprezentuje telewizor 88 cali z ekranem OLED i rozdzielczością 8K.

 

Na CES ma zostać wspomniany telewizor 88 cali i 8K

Wąskie jak na taki rozmiar ekranu ramki, zdecydowanie przykuwają uwagę swoją perfekcją. Jak widać ludzie z LG Display nie próżnowali i z tej okazji brawa na stojąco dla nich. Film na takim ekranie zaskoczy bogaczy, tak bogaczy, bo telewizor ma kosztować powyżej 20 000 USD. Kwota wynika z tytułu nowości i zaawansowanej technologi.

LG-Display-88-inch-8K-OLED-Display

Największy obecnie rozmiar ekranów telewizorów należał do popularnych firm takich jak LG i Sony, wynosił on bowiem 77 cali, a jego rozdzielczość wynosiła 4K, która przy takich rozmiarach była niestety zbyt mała. 8K w nowym telewizorze LG zapowiada się wybornie. Oby tak zostało!

 

CES nie tylko zaskoczy owym telewizorem!

To będzie coś wspaniałego dla wszystkich fanów nowości technologicznych. Już każdą minutą żyję na temat CES, bo to naprawdę efektowna impreza. Gościom zostanie zaprezentowane magiczne jajko pod nazwą Hello Egg. Dzięki Hello Egg dowiemy się tajników gotowania.

Hello Egg to nietypowe jajko w które zamontowano ekran, głośnik i przede wszystkim „życie” w jajku. Jajeczko jest na tyle mądre, żeby nauczyć Cię gotować w nietypowy sposób.

O jajku już zdążyłem napisać wiele pozytywnych rzeczy i oby producent je wszystkie spełnił. Zastanawiam się nad ceną.

Również ciekawym gadżetem technologicznym jest wspomniany w kolejnej wiadomości tag o nazwie Spire Health. Pod tą nazwą kryje się chip z malutkim komputerkiem. Komputerek ma za zadanie mierzyć puls, zmęczenie, stres, kroki i wiele innych czynników wpływających na zachowanie naszego organizmu podczas siedzenia lub mocnego treningu na siłowni oraz biegania.

Spire Health został wykonany z miłego w dotyku materiału, który nie powoduje uczuleń i został wyprodukowany przez ekspertów do spraw aktywności fizycznej. Wystarczy przyczepić tag do ubrania np. bielizny, aby zaczął kompleksowo mierzyć stresujące dla nas chwile.

Także tylko pozostaje wyczekiwać na wszystkie nowości!

 

 


Źródło: EngadgetJeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas o tym! Zaznacz błędny tekst, a następnie wciśnij kombinacje klawiszy Ctrl+Enter.

Marcin Author

Zaciekawiony światem nowości technologicznych. Twardo stąpający po ziemi fan gadżetów i marki Xiaomi.