najlepsze gry i aplikacje na smartfona

Najlepsze aplikacje i gry na smartfona według Google? To najnowsza lista!

Najlepsze gry i aplikacje według Google to mało znana lista Android Excellence która jest ciągle aktualizowana i pozwala użytkownikom dotrzeć do jak najwykwintniejszych tytułów i pomocnych aplikacji.

Sam jestem miło zaskoczony wobec aplikacji, których osobiście nie znałem.

 

Najlepsze aplikacje według Android Excellence

1tap

Acorns

Airbnb

Blink Health

Blinkist

Clue

Ditty

EyeEm

Fabulous

IFTTT

iReader

Journey

KKBOX

LinkedIn

Mobills: Budget Planner

Musixmatch

Shpock

Stocard

Video Editor

ViewRanger

YAZIO

YOP

Aplikacja Shpock podbiła moje serce. Jest to coś w rodzaju Olx czy też Allegro. Polega na szybkim wstawianiu ogłoszenia z zdjęciem przedmiotu, który chcemy sprzedać. Cała sprzedaż i wystawianie jest na tyle przyjemne, że można wszystko robić z poziomu aplikacji.

 

A teraz najlepsze gry

Agent A

Bit Heroes

Bloons Supermonkey 2

Dancing Line

DEAD WARFARE: Zombie

Dragon Project

Fire Emblem Heroes

Futurama: Worlds of Tomorrow

Idle Heroes

Last Day on Earth: Survival

Lords Mobile

Lumino City

Modern Combat Versus

Old Man’s Journey

The Walking Dead No Man’s Land

War Wings

 

Nawet mnie nie dziwi dlaczego gra taka jak Last Day on Earth pojawiła się w nowej aktualizacji listy. Czas podczas grania w tę grę ucieka wybornie szybko! Polega (jak sama nazwa wskazuje) na przetrwaniu podczas apokalipsy zmutowanych zombi o przeróżnym poziomie wytrzymałości i mocy uderzenia. Niektóre są dwa razy większe od postaci którą poruszamy inne natomiast plują w nas zieloną radioaktywną breją. Wszystko po prostu chce nas zabić, a my musimy żyć! Zbieramy różnego rodzaju przedmioty i budujemy fortecę, która ma wytrzymać atak zombi, który będzie się powtarzał co 24 godziny!

Wobec tytułu The Walking Dead serce szybciej bije, bo to przyjaźń od początków istnienia serialu, a gra jest faktycznie doprowadzająca do godzinnego wciągnięcia w przygodę z zombiakami. Osobiście do listy dodałbym jeszcze grę Into the Dead 2 która na podstawie pierwszej wersji, polega na tym, że mamy biegać między zombi. Bliskość z tymi trupami nie spowoduje miłości od pierwszego wejrzenia, a jedynie ugryzienie od pierwszego dopadnięcia.

Innego rodzaju gry w trybie multiplayer to Bomber Friends wciągnęła mnie ta gra multiplayer lub Nowa generacja klasycznego węża w trybie multiplayer. Ewentualnie Może warto postrzelać w meteoryty? Green the Planet, świetna gra dla każdego

 

 


Źródło: Android ExcellenceJeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas o tym! Zaznacz błędny tekst, a następnie wciśnij kombinacje klawiszy Ctrl+Enter.

Marcin Author

Zaciekawiony światem nowości technologicznych. Twardo stąpający po ziemi fan gadżetów i marki Xiaomi.