Oferta komercyjna od AUX z 7 letnią gwarancją

Autor opublikowano 17/08/2018 12:32
AUX z 7 letnią gwarancją

Polski dystrybutor marki AUX, firma Action Energy posiada w swojej ofercie urządzenia komercyjne z 7-letnią gwarancją!

Dlaczego warto wybrać urządzenia marki AUX?

Charakteryzują się przede wszystkim jakością oraz nowoczesnym designem. Wygodną opcją jest sterowanie przez WiFi, które umożliwia zdalną kontrolę nad urządzeniem przez smartfon lub tablet oraz programowanie tygodniowe. Urządzenia są także ciche! Innowacyjne spiralne łopatki nawiewu 3D powodują zmniejszenie zużycia siły powietrza i redukują hałas, dzięki czemu powietrze przepływa płynniej i ciszej (np. kaseta o mocy 5,6 kW wydziela hałas na poziomie tylko 36dBa!

Urządzenia są przystosowane do chłodzenia w zakresie od -10 do +52oC natomiast ogrzewania w zakresie od -15 do +24oC, co ważne posiadają program diagnostyczny dla serwisu a wskaźnik SEER wynosi do 6,1!

W klimatyzatorach kasetonowych AUX został przygotowany wlot świeżego powietrza, aby wygodnie połączyć się z kanałem wentylacyjnym. Istotną funkcją jest również możliwość wykonania dodatkowego nawiewu. Pobór świeżego powietrza podnosi jego jakość w pomieszczeniu.

Jednostki wewnętrzne i agregaty posiadają inwerterowe silniki BLDC a maksymalna długość instalacji sięga 60mb, przy czym różnica poziomów może być do 30 mb (to wysokość 10 piętrowego biurowca). Co pozwala na montowanie w prawie wszystkich budynkach w naszym kraju.

Jednostki podstropowe są bardzo niskie – mają wysokość 208mm.

Najważniejszą kategorią w ofercie komercyjnej są klimatyzatory kasetonowe, które posiadają aż 16 ważnych cech:

 1. NAPĘD TYPU DC SIN 180°: Większy zakres częstotliwości, większa sprawność energetyczna, cichsza praca oraz niski poziom hałasu.
 2. 24 godzinny programator: Programowanie zadań w 24 godzinnym systemie pomiaru czasu.
 3. Funkcja ANTI-COLD-AIR: Stopniowy wzrost prędkości nawiewu aż do zaprogramowanej wartości.
 4. Wbudowana pompa: Wbudowana w urządzenie, specjalna pompa pozwala usunąć zbędne skropliny (jej wysokość podnoszenia to 1200 mm)
 5. Szybkie chłodzenie/ogrzewanie: Start urządzenia z wysoką częstotliwością pozwala na chwilowe zwiększenie wydajności urządzenia o 30%.
 6. Cyfrowy panel wyświetlacza: Pokazuje bieżące parametry pracy i jest wygodny podczas rozwiązywania problemów.
 7. Tryb Sleep: Automatyczna kontrola temperatury pomieszczenia przez 5 godzin, po czym całkowicie wyłącza klimatyzator.
 8. Pilot: Kontrola pracy urządzenia poprzez pilot zdalnego sterowania.
 9. Tryb Standby: Dzięki specjalnie zaprojektowanemu PCB, klimatyzator zużywa tylko 0,5W w trybie czuwania.
 10. Ognioodporna skrzynka: Podwyższone normy bezpieczeństwa zapobiegają ewentualnym zwarciom instalacji wewnątrz skrzynki.
 11. Łopatki z aluminium: Łopatki pokryte warstwą hydrofilową zwiększają wydajność o 10% (dzięki szybkiemu odprowadzeniu wody z chłodnicy) i poprawiają prędkość wymiany ciepła.
 12. Łatwy w czyszczeniu i wytrzymały filtr: Możliwe jest łatwe wyjęcie filtra w celu wyczyszczenia go, dzięki czemu zachowujemy wysoką wydajność urządzenia. Filtr dodatkowo jest odporny na wielokrotne czyszczenie dzięki czemu dłużej posłuży.
 13. Inteligentne odszranianie: Uruchamianie przy wysokiej częstotliwości zwiększa wydajność urządzenia i skraca czas potrzebny do osiągnięcia żądanej temperatury.
 14. WiFi: Urządzenie posiada moduł bezprzewodowej komunikacji WiFi.

Więcej informacji na temat urządzeń oraz 7-letniej gwarancji można znaleźć na stronie: http://www.cnaux.pl/klient-komercyjny/ lub bezpośredniu u dystrybutora:

Action Energy

Zakopiańska 159, Kraków

e-mail: biuro@cnaux.pl

Oferta komercyjna od AUX z 7 letnią gwarancją
5 (100%) 1 vote

 

Zapracowana dziewczyna, uwielbia marketing i nowości technologiczne

Najnowsze posty

Wymyśl swój gadżet marzeń i zgarnij iPhone’a XR!

Świat Baterii świętuje 5 urodziny! Z tej okazji ten największy polski sklep z bateriami i ładowarkami przygotował konkurs z wyjątkowymi

Jaki klimatyzator do sypialni?

Często wybierając klimatyzator do poszczególnych pomieszczeń w domu, zastanawiamy się jak wybrać odpowiedni oraz na co zwrócić uwagę. Podpowiadamy na

Czy zarządzasz swoim WiFi zdalnie?

Czy wiesz, że możesz zarządzać zdalne zarządzanie swoją siecią WiFi? Czy wiesz jakie to niesie korzyści? Niezależnie od tego czy

Zagramy w ciepło-zimno klimatyzatorem?

Szybkie chłodzenie i grzanie za sprawą jednego urządzenia – to musi być AUX! Któż z nas nie zna prostej zabawy

Icy Dock EZConvert Air MB382SP-3B – pełen oddech dla dysków

Icy Dock EZConvert Air MB382SP-3B to adapter przekształcający dysk 2,5″ tak, aby mieścił się w zatoce 3,5″. Akcesorium wyróżnia przewiewna

rabaty czastech

Drogi czytelniku… Mamy dla Ciebie niespodziankę! Uruchomiliśmy stronę o rabatach, kodach promocyjnych i zniżkach!

Otrzymujemy od Was wiele wiadomości w których pytacie się o kody i rabaty na smartfony i inne mobilne przedmioty. Dlatego

liczby ataków hakerskich

Żeby być bezpiecznym, należy dać się zhakować?

Każda firma, bez względu na wielkość i branżę, jest zagrożona atakiem hakerskim. Współcześnie udział w szkoleniu z RODO i hasła

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: