Recenzja oczyszczacza powietrza Go4fresh Modern z cichym trybem pracy

Autor opublikowano 09/07/2018 14:50
Go4fresh Modern

Zanieczyszczenie powietrza jest jedną z głównych przyczyn zagrożeń naszego środowiska. Możemy jednak z tym walczyć, chociaż by przez oczyszczacz powietrza marki Go4fresh Modern, który idealnie sprawdzi się w naszych domach.

Go4fresh Modern zadba o nasze zdrowie, bo przecież zdrowie w końcu jest najważniejsze, dlatego nie należy go lekceważyć. W powietrzu nie tylko unosi się dym papierosowy i pyłki, ale również wszelkiego rodzaju grzyby, zaraźliwe bakterie oraz roztocze. To jednak nie wszystko czym na co dzień wdychamy.

Go4fresh Modern a1

Zapewnienie świeżego powietrza powinno być dla każdej rodziny priorytetem, zwłaszcza kiedy w takich warunkach oddycha dziecko.

Na rynku znajdziesz wiele oczyszczaczy, które z pozoru oczyszczają powietrze. Oczyszczacz Go4Fresh Modern nie tylko ochroni nas przed problemem zanieczyszczonego powietrza, ale równie dobrze pomoże w jego odświeżeniu za pomocą gąbeczki na olejek eteryczny.

Go4fresh Modern a2

Przyjrzyjmy się najpierw wyglądowi. Marka nie poszła w tym urządzeniu w zwykłą codzienną stylizację. Użyła wręcz oryginalnego i pasującego do wszelkich pomieszczeń wyglądu. Mi osobiście przypomina nowoczesną, a zarazem retro stylizację.

Bryła przypominająca rozciągniętą krople wody ma wymiary 220 x 1280 x 220 mm i waży 3,5 kilogramów, co z pewnością ułatwi jego przenoszenie i nie zabierze miejsca w pomieszczeniu. Jak deklaruje producent poziom hałasu jest minimalny i osiąga mniej niż 26 dB, dzięki temu rozwiązaniu możemy spokojnie spać podczas pracy urządzenia.

Go4fresh Modern a3

Oczyszczacz „przychodzi” w prostokątnym opakowaniu w kolorystyce biało niebieskiej. Z każdej strony chroni go tekturowe, dopasowane przegródki w których schowana jest ładowarka i dwie dodatkowe rurki, potrzebne do pracy przy olejku eterycznym.

Praca Go4fresh Modern polega tylko na włączeniu przycisku „Power” co jest dziecinnie proste i nie wymaga dodatkowych umiejętności. Kolejne przyciski służą do ustawienia prędkości i długości czasu pracy, który oznajmiają trzy niebieskie pionowe diody. Czas pracy jest następujący:

 • 1 dioda = 2 godziny
 • 2 diody = 4 godziny
 • 3 diody = 8 godzin

Urządzenie efektywnie pracuje w pomieszczeniach około 25 metrów kwadratowych. Co ciekawe cała linia produktów marki Go4Fresh otrzymała atest od Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, co nie tylko potwierdza, że oczyszczacz powietrza działa, ale jest jednym z nielicznych urządzeń, które otrzymały ten ważny atest!

 

Go4Fresh Modern oczyszcza powietrze dzięki wielu warstwowym filtrom, które wychwytują, aż 99,97 % zanieczyszczeń stałych takich jak pleśń, kurz i zarazki.

Podczas korzystania z oczyszczacza, każdego dnia czułem (w szczególności) przy obudzeniu się całkowite inne powietrze, takie świeże i sterylne, jakbym przebywał w nowym pomieszczeniu, gdzie nie przebywali ludzie, coś na wzór daleko rozstawionego od ulic legowiska.

Specyfikacja Go4fresh Modern

 • Moc: 14 W
 • Napięcie wyjściowe: 12 V DC
 • Zasilanie wejściowe: 220 V AC 50 Hz
 • Wymiary: 220 x 1280 x 220 mm
 • Średnia waga: 3,5 kg
 • Prędkości: 3
 • Timer wyłączany: 2 h, 4 h, 8 h
 • Poziom hałasu: mniej niż 26 dB
 • Powierzchnia efektywna: ok. 25 m2
 • Wydajność: 150m3/h

Go4Fresh Modern świetnie sobie radzi z dymem papierosowym, mam wrażenie jakby zanikał natychmiastowo. Za tym nie stoi magia, tylko bardzo szybki w działaniu i energooszczędny układ wciągania zanieczyszczanego powietrza. Pyłki, które są bardzo uciążliwe dla alergików, również nie mają szans z starciem z Go4Fresh Modern.

Go4fresh Modern a4

Praca urządzenia rozkłada się na trzy etapy. Pierwszym z nich jest przechwytywanie zanieczyszczonego powietrza, które wędruje przez szereg filtrów, takich jak aktywny węgiel, hepa klasy 13. Powietrze w tym procesie zostaje uwolnione od sadzy, pyłów, kurzu i dymu papierosowego.

W następnym kroku powietrze przelatuje do generatora plazmowego, redukując przy tym bakterie, zarobki pleśni i wirusy. Do pomocy generator ma również filtr IO 2 oraz lampa UV, która ma za zadanie zwalczyć je.

Ostatnim krokiem jest jonizacja powietrza i wpływająca na nasze samopoczucie praca z olejkiem eterycznym. Olejek eteryczny wlewamy do szufladki znajdującej się w górnej części obudowy Go4Fresh Modern.

Go4fresh Modern a5

Co ważne filtry wymienia się od 12 do 18 miesięcy w zależności od pracy urządzenia. Jego wydajność przykłada się na 150 m3 / h.

Krótko podsumowując Go4fresh Modern jest urządzeniem, które każdy powinien mieć w domu, w biurze czy też innego rodzaju pomieszczeń. Oczyszczacz doskonale radzi sobie z zanieczyszczeniami, dzięki czemu przebywanie w zakurzonych pomieszczeniach nie będzie w ogóle trujące. Do tego atest mówiący sam za siebie i przystępna cena na Polskim rynku, niszczy wszelaką konkurencję.

Polecane wpisy:

Błąd w pisowni? Powiadom nas o tym zaznaczając błędny tekst w artykule, a następnie wciśnij Ctrl+Enter.

Go4fresh Modern

599.00
9.6

Wygląd

9.5/10

Głośność pracy

10.0/10

Energooszczędność

9.5/10

Działanie

10.0/10

Cena

9.0/10

 

Zaciekawiony światem nowości technologicznych. Twardo stąpający po ziemi fan gadżetów i marki Xiaomi.

Najnowsze posty

Garmin vivosmart 4

Garmin vivosmart 4 to smukły monitor aktywności z nadgarstkowym pulsoksymetrem oraz funkcją monitorowania energii.

Najnowsze urządzenie marki Garmin – vívosmart 4 to elegancki monitor aktywności, który zawiera wbudowany nadgarstkowy pulsoksymetr. Uruchomienie pomiaru poziomu natlenienia

gadżety w podróży

Tenda Nova MW5 – kolejna odsłona sieci mesh

Tenda nova MW5 to system mesh WiFi zaprojektowany dla większych gospodarstw domowych z usługami szerokopasmowymi o przepustowości 100 Mb/s lub

Icy dockToughArmor EX MB492SKL-B – metalowa kieszeń z zamkiem i śrubą

ICY DOCK MB492SKL-B wspiera dyski HDD/SSD SAS/SATA z prędkością 6 Gbps i jest wstecznie kompatybilny z dyskami i hostami 3

MB975SP-B

Icy Dock FlexCage MB975SP-B-R1 – 5 dysków w jednej obudowie

MB975SP-B został zaprojektowany tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i umożliwić montaż do 5 x 3.5” SATA/SAS 6 Gb/s, zajmując

Tenda U9

Tenda U9 – dwupasmowa karta sieciowa USB

U9 to dwupasmowy adapter Wi-Fi 11ac. Prędkość bezprzewodowa 5 GHz może wynosić do 433 Mb/s, a 2,4 GHz do 200

Linksys WRT1900AC

Test routera Linksys WRT1900AC

Linksys WRT1900AC jest długo oczekiwanym następcą oryginalnego i popularnego Linksys WRT54GL. Ten model zyskał na popularności z wielu powodów: był

Tenda W311M

Tenda W311M – miniaturowa karta sieciowa USB

W311M jest kompatybilny z urządzeniami opartymi na standardzie 802.11g/b, jest to adapter USB o dużym wzmocnieniu i trzykrotnie szybszym transferze

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: