Rower elektryczny Tronx One przejedzie dystans do 85 km

Autor opublikowano 11/07/2018 18:09
Rower elektryczny Tronx One

Rower elektryczny Tronx One został dzisiaj pokazany w Indiach i zapewne daleka droga mu do Polski, jednak sprowadzenie go jest jedynie dla wytrwałych. Taki rower elektryczny może być strzałem w dziesiątkę w dojazdach do pracy, czy też wycieczce za miasto.

Główną i najważniejszą cechą w rowerach elektrycznych jest dystans na jednym naładowaniu baterii. Rower elektryczny Tronx One należy do tych rowerów w których nie należy się bać o rozładowanie akumulatora po drodze.

Rower elektryczny Tronx One oferuje jazdę z prędkością do 25 km/h z włączonym trybem jazdy na silniku elektrycznym, który zamontowano w tylnym kole. Bez pomocy osoby siedzącej akumulator jest w stanie przejechać do 45 km dystansu, jednak na trybie wspomagania silnika, ten dystans powiększy się, aż do znaczących 85 km. Sam producent gwarantuje przejechanie minimum 50 km po normalnych warunkach drogowych.

W rowerze elektrycznym Tronx One zastosowano wiele trybów jazdy, oraz Virtual Gears w połączeniu z 3 Electric Gears i 6 prędkości przerzutek Shimano Shifters.

Rower zbudowany jest z aluminiowej konstrukcji, a jego rama AEROGRADE ALLOY jest stosowanana w konstrukcji samolotów, dzięki czemu Tronx One jest odporny na warunki pogodowe jak i na rdzę. Co ważne posiada również wbudowany inteligentny wyświetlacz TFT zasilany przez tronX, który łączy się z zintegrowaną aplikacją tbike, która pozwala oszacować zasięg i ustawić cele fitness ze swojego smartfona.

Rower elektryczny Tronx One a1

Pierwszy raz widzę, aby rower miał wbudowany „schowek” na różnego rodzaju przedmioty, takie jak torba, czy książki. Schowek znajduje się w ramie, dzięki czemu mamy go na oku i zawsze jest pod ręką.

Akumulator o mocy 36 V 13,4 Ah Litowo 500 W jest wyciągany, co jest ułatwieniem i nie musimy podłączać roweru do prądu tylko bank baterii. Akumulator ładuje się do pełna w przeciągu 3-4 godzin, a jego silnik o mocy 250 W zamontowany w tylnej piaście, pozwoli wyciągną z baterii jak najwięcej mocy i zapewni bardzo duży dystans do przejechania.

Rower elektryczny Tronx One oprócz ramy wykonanej ze stopu Aero Grade posiada 26-calowe opony i tarczowy (tylny) hamulec. Z przodu został zastosowany zwykły standardowy hamulec, który przeważnie stosowany jest w normalnych rowerach.

A teraz kilka słów o cenie i dostępności, bo to chyba najważniejsze? Aktualna cena w Indiach wynosi po przeliczeniu na polskie złotówki około 2,800 zł. Jego dostępność i specyfikację techniczną znajdziesz na stronie producenta na której można kupić te cacko. Pierwsze wysyłki planowane są od 16 lipca 2018 roku. Model Tronx One występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – czerwonym i niebieskim.

Źródło: Smartron

Polecane wpisy:

Rower elektryczny Tronx One przejedzie dystans do 85 km
5 (100%) 1 vote

 

Zaciekawiony światem nowości technologicznych. Twardo stąpający po ziemi fan gadżetów i marki Xiaomi.

Najnowsze posty

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: