Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 w teście na wytrzymałość i złamanie urządzenia na pół. Jak sobie poradził?

Smartfon w dzisiejszych czasach musi być wytrzymały pod wpływem znacznego użytkowania. JerryRigEverything sprawdził wytrzymałość smartfona Samsung Galaxy S9 który pomimo porysowania czytnika linii papilarnych nadal funkcjonuje bez żadnych wad.

 

Samsung Galaxy S9 jest naprawdę wytrzymały

Wyobrażam sobie swojego smartfona, który przeżyje bardzo mocne zgięcie podczas trzymania go w małej kieszeni i energicznego zakładania buta w pozycji 90 stopni lub mocny upadek, który zdarzył się podczas rozmowy telefonicznej i wyślizgnięcie się z rękawiczki. Ale nie jestem do końca przekonany jak dałby sobie radę w próbie ognia lub porysowania czytnika linii papilarnych. Samsung Galaxy S9 wypada całkiem dobrze pod tymi względami.

A swoją drogą ciekawe czy S9 dostanie aktualizacje do Androida P Android P już jest do pobrania w wersji preview. Wprowadza wiele udogodnień jak i lokalizowanie w pomieszczeniach

Na kanale JerryRigEverything został opublikowany filmik w którym główną rolę gra S9 i broni swojej dumy. Po oglądaniu filmu nie jedna osoba będzie zdziwiona wytrzymałością urządzenia.

W teście smartfon zostaje cięty nożem tapicerskim po ekranie i obudowie w skali twardości Mohsa. Sprawdzona została również próba złamania go na pół oraz próba ognia.

 

Sam ekran jednak mimo zarysowań dał sobie radę, to w próbie ognia powstały zmiany nie do cofnięcia. Jednak należy pamiętać, że nie koniecznie telefon musi wytrzymać, aż tak mocne testy.

 

 


Źródło: JerryRigEverythingJeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas o tym! Zaznacz błędny tekst, a następnie wciśnij kombinacje klawiszy Ctrl+Enter.

Marcin Author

Zaciekawiony światem nowości technologicznych. Twardo stąpający po ziemi fan gadżetów i marki Xiaomi.