Samsung The Wall Professional wyświetlacz z myślą o biznesie

Autor opublikowano 08/06/2018 16:22
Samsung The Wall Professional

Firma Samsung ogłosiła na targach InfoComm 2018 w Las Vegas wprowadzenie na rynek modułowego wyświetlacza MicroLED – „The Wall Professional” przeznaczonego do rozwiązań biznesowych.

Ekran charakteryzuje się bardzo łatwą możliwością rozbudowy, dzięki czemu firmy mogą zwiększać jego wielkości nawet do kilkuset cali w zależności od potrzeb. Wyświetlacz oferuje najwyższą jakość wyświetlanego obrazu, zapewniając wierne odwzorowanie czerni oraz wysoką jasność i kontrast. W trakcie targów Samsung zaprezentował również nową wersję oprogramowania MagicInfo, dwustronny 85-calowy ekran do zastosowań zewnętrznych, inteligentne wyświetlacze UHD z nowej serii QMN i QBN oraz urządzenia LED serii IF o małym rozstawie pikseli.

The Wall Professional: Przyszłość technologii wyświetlania

The Wall Professional, to model jednego z najciekawszych wyświetlaczy konsumenckich zaprezentowanych na targach CES 2018. Przeznaczony do zastosowań biznesowych, ekran o konstrukcji modułowej, zapewnia doskonałe odwzorowanie czerni zarówno w jasnym jak i w ciemnym otoczeniu. Stylowe wzornictwo The Wall unowocześni foyer każdego biurowca, muzeum, galerii czy luksusowej powierzchni handlowej. W zależności od konfiguracji technologia HDR10+ i moduły ledowe MicroLED zapewniają jasność dochodzącą do 1600 nitów i żywe kolory bez konieczności stosowania filtrów barw i podświetlenia ekranu.

  • Doskonała czerń – czarny jest istotą szczegółów, a The Wall to istota czerni. Połączenie wyjątkowo czarnej bazy ze specjalną technologią gwarantującą ultraniski poziom odblasków zapewnia czysty poziom czerni, niezrównany kontrast i detale.
  • Doskonałe barwy – szczegóły obrazu są ściśle powiązane z realistycznymi odwzorowaniem barw. Znakomite właściwości kolorystyczne The Wall, dwukrotnie wyższa czystość kolorów i ich szersza gama niż w przypadku konwencjonalnych diod LED tworzą żywe, naturalne barwy, zapewniając zachwycające wrażenia wizualne.
  • Doskonałe wykonanie – Czołowy w branży mechanizm optymalizacji jakości obrazu The Wall – zaawansowana technologia HDR10+ i wiele innych nowatorskich rozwiązań pozwala na wyświetlanie obrazów z idealną jasnością szczytową oraz niezwykle dokładnym odwzorowaniem skali szarości.

MagicINFO 6: Proste tworzenie i zarządzanie treścią

MagicINFO 6 to najnowsza platforma do zarządzania treścią firmy Samsung, która umożliwia wygodne tworzenie, planowanie i wprowadzanie treści w całej sieci urządzeń digital signage w dowolnym środowisku. Oparta na systemie operacyjnym TIZEN 4.0 oferuje bezproblemową zdalną obsługę sprzętu i  zarządzanie urządzeniami, pozwalając na łatwą aktualizację treści, projektów i harmonogramów z dowolnej lokalizacji i w dowolnym czasie. MagicINFO 6 to najlepsza w branży platforma do obsługi sprzętowej przeznaczona do diagnozowania i rozwiązywania problemów. Jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami digital signage z systemem operacyjnym TIZEN 4.0, w tym z The Wall Professional, nowymi inteligentnymi wyświetlaczami UHD serii QMN i QBN oraz urządzeniami signage LED serii IF.

Dwustronne urządzenia digital signage typu outdoor

W trakcie targów Samsung po raz pierwszy zaprezentował dwustronne zewnętrzne urządzenia digital signage (model OH85N-D). Rozwiązanie wyposażone w system operacyjny TIZEN 4.0 i 85-calowy wyświetlacz idealnie sprawdza się w takich miejscach jak np. przystanki autobusowe. Dzięki prezentacji treści reklamowych po obu stronach urządzenia, firmy mogą maksymalizować swoje przychody pochodzące z wyświetlania reklam.

Źródło: Informacja Prasowa

Samsung The Wall Professional wyświetlacz z myślą o biznesie
Oceń

 

Jestem zaciekawiony światem nowości technologicznych. Twardo stąpam po ziemi. Uwielbiam czytać, słuchać muzyki, podróżować i markę Xiaomi. W wolnych chwilach jeżdżę na rolkach. Kocham delikatną kawę i żelki.

Najnowsze posty

Premiera Samsunga Galaxy Note 9

Pudełko wraz z specyfikacją i ceną Samsunga Galaxy Note 9

Premiera Samsunga Galaxy Note 9 zbliża się nieubłaganie i już oficjalnie 9 sierpnia zobaczymy wszystkie nowości związane z tym smartfonem.

Samsung Galaxy Note 9 512 GB

Samsung Galaxy Note 9 będzie 512 GB pamięci, nowy S Pen i duża bateria

Samsung Galaxy Note 9 zgodnie z wcześniejszymi plotkami dostanie wersję z pamięcią 512 GB, którą można jeszcze rozszerzyć za pomocą

Samsung QLED nie wypalają się

Telewizory Samsung QLED nie wypalają się, to dobry znak dla przyszłych klientów

Telewizory Samsung QLED uzyskały certyfikat potwierdzający, że nie występuje w nich efekt wypalenia. Certyfikat przyznany został przez video – uznany niemiecki magazyn

Marriott system telewizji hotelowej

Warszawski Marriott wdrożył nowy system telewizji hotelowej

Sieć hoteli Marriott od lat wyznacza standardy w obszarze świadczenia usług hotelowych. Nie inaczej jest w przypadku warszawskiego obiektu koncernu

Samsung Galaxy Tab S4

Samsung Galaxy Tab S4 na renderach wraz z specyfikacją

Samsung Galaxy Tab S4 wkrótce zostanie zaprezentowany, tymczasem wyciekły rendery wraz z przypuszczalną specyfikacją. Samsung Galaxy Tab S4 na renderach

Samsung Galaxy On6

Samsung Galaxy On6 został oficjalnie zaprezentowany

Samsung Galaxy On6 został oficjalnie zaprezentowany. Smartfon wydaje się być wariantem Galaxy J6, ale z nową nazwą, większą ilością pamięci RAM i pojemnością

Samsung Pen S9 Note S

Samsung Pen S9 Note S może sterować odtwarzaniem muzyki

Samsung Note 9 oficjalnie zostanie zaprezentowany 9 sierpnia, a wraz z nim rysik S Pen Galaxy Note 9, który według

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: