Spire Health Tag

Spire Health – dla tych którzy stresują się najbardziej

Spire Health jest bardzo przemyślanym urządzeniem elektronicznym, który w nietypowy sposób łączy się z naszą bielizną, aby podglądać stan naszej aktywności fizycznej, a co najważniejsze mierzy stres.

 

Te małe z pozoru nic nie znaczący rzep potrafi naprawdę wiele.

Spire Health został wykonany z miłego w dotyku materiału, który nie powoduje uczuleń i został wyprodukowany przez ekspertów do spraw aktywności fizycznej. Wystarczy przyczepić tag do ubrania np. bielizny, aby zaczął kompleksowo mierzyć stresujące dla nas chwile.

 

To taki mały prywatny ekspert

Nie tylko mierzy stres i aktywności fizyczne takie jak zmęczenie i ogólne samopoczucie, ale również powiadomi nas o tym. W powiadomieniach smartfona dowiemy się wszystkich potrzebnych rzeczy. Podpowie jak się uspokoić, kiedy głęboko oddychać, czy jesteśmy spięci itp. Jest to taki mały ekspert do spraw naszego odpoczynku.

Jego „mózg” jak świadczy producent utrzymywany będzie na baterii, która ma wystarczyć, aż na około 15 miesięcy bez ładowania w trybie ciągłej pracy. Tak to brzmi nierealnie, ale zobaczymy pożyjemy. Pranie ubrania na którym jest przyklejony Spire Health nie wymaga jego odklejenia, gdyż jest wodoodporny. Warstwa klejąca trzyma się mocno, dzięki czemu nie musimy się bać, że go zgubimy.

 

Spire Health jego funkcje są wprost fenomenalne!

Funkcja pulsometru, która automatycznie zmierzy puls, to jeszcze nic w porównaniu z funkcją śledzenia snu i sprawdzania statystyk. Podobną funkcję zaobserwujemy w Mi Bandzie 2 o którym napisałem recenzję Recenzja Mi Band 2 po roku czasu. Na takiej samej podstawie Spire Health kontroluje tętno, sen, chrapanie i wiele innych ważnych czynników w porównaniu do Mi Band 2 od Xiaomi. Nawet dowiemy się ile kalorii spaliliśmy na siłowni podczas mocnego treningu!

Cena tego tagu nie jest obecnie znana, poznamy ją dopiero na CES 2018. Ciekawe czy dowiemy się o jego większej ilości zastosowań i właściwościach. Trzymam obecnie kciuki za ten produkt i za niską cenę, gdyż osoba która będzie chciała korzystać z tego urządzenia, musi się liczyć z kupnem większej ilości sztuk, aby przykleić je na swojej bieliźnie.

 

 


Źródło: SpireJeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas o tym! Zaznacz błędny tekst, a następnie wciśnij kombinacje klawiszy Ctrl+Enter.

Marcin Author

Zaciekawiony światem nowości technologicznych. Twardo stąpający po ziemi fan gadżetów i marki Xiaomi.